فراخوان مقاله

کنفرانس بین‌المللی مطالعات زنان با عنوان «سیاست، مطالعات زنان و آینده» در تاریخ 10 مهرماه 1399 از سوی کمیته مطالعات زنان انجمن علوم سیاسی ایران برگزار خواهد شد.

این کنفرانس یک رویداد معتبر است که به منظور فراهم کردن یک بستر بین‌المللی برای دانشگاهیان، محققان، سیاستگذاران، دانشجویان و کلیه افراد علاقه‌مند به این حوزه برگزار می‌شود تا یافته‌های پژوهشی خود را با متخصصان جهانی به اشتراک بگذارند. کلیه مقالات ارسالی بوسیله اساتید صاحب‌نظر مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت و بر اساس اصالت، عمق پژوهش، صحت و ارتباط با موضوعات کنفرانس بررسی و ارزیابی می‌شوند.

از این رو، از کلیه دانشگاهیان، پژوهشگران، دانشجویان و افراد علاقه‌مند دعوت می‌شود تا با ارسال مقالات علمی ـ پژوهشی در این رویداد بزرگ مشارکت کنند.

امتیازات ویژه مقالات کنفرانس

  • تمامی مقالات تحقیقاتی پذیرفته شده در کتاب مجموعه مقالات کنفرانس منتشر خواهد شد.
  • کتاب  مجموعه مقالات کنفرانس با شماره استاندارد بین‌المللی پیایندها یا  ISSN منتشر خواهد شد.
  • مقالات برتر که به زبان انگلیسی ترجمه شده‌اند، امکان انتشار و نمایه‌سازی در سایت SCOPUS  را خواهند داشت.
  • تمامی چکیده‌های پذیرفته شده در کتاب مجموعه چکیده‌های کنفرانس منتشر خواهد شد.
  • مقالات برتر کنفرانس تحت عنوان فصلنامه علمی ـ پژوهشی مطالعات میان‌رشته‌ای در علوم انسانی با درجه «علمی ـ پژوهشی» منتشر خواهند شد.

ملاحظات اخلاقی

مقالات ارسال شده به کنفرانس باید یافته‌های اصلی و پیشین منتشر نشده را گزارش دهند. پیروی از رفتار اخلاقی در دنیای دانشگاهی بسیار مهم است. از این رو، هر گونه سرقت ادبی قابل تحمل نیست. اگر مشخص شود كه نويسنده مرتكب سرقت ادبي شده است، مقاله ارسالی به طور خودکار رد مي‌شود.

فرآیند داوری

  • تمام مقالات دریافت شده از سوی استادان صاحب‌نظر مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و انتظار می‌رود معیارهای علمی جدید بودن و نوآوری را برآورده سازند.
  • نویسنده ارسال کننده وظیفه دارد تعهد کند که انتشار مقاله مورد تائید سایر نویسندگان است و مسئولیت مقاله را در هنگام ارسال و بررسی داوران برعهده دارد.

نحوه ارسال

مقاله خود را به ایمیل ipsawomen@gmail.com ارسال کنید.

کانال تلگرامی: ipaswomen@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *